“Es un ķīmija”

2019.gada 21.martā, Rīgā, RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes telpās notika bērnu zīmējumu izstāde „Es un ķīmija”.
Izstādes atklāšana tika rīkota par godu ķīmisko elementu periodiskās tabulas 150 gadu jubilejai, kurā tika aicināti piedalīties ikvienu skolēnu un iesūtīt vizuālās mākslas darbus par tēmu:”Es un ķīmija”. Izstādes mērķis ir veicināt bērnos radošo pašizpausmi un prasmi darbos atklāt savas sajūtas pret apkārtējo vidi, veicinot interesi par ķīmiju un atklāt savas izjūtas par ķīmiju. Kolekcija un skolēnu zīmējumu izstāde būs apskatāma no 21.03. līdz 30.04.2019.
Šai izstādei saņemti vairāk nekā 200 jauno mākslinieku darbi pārsteidzoši dažādās tehnikās. Darbi tika iesūtīti gan no Rīgas, gan no reģioniem, un tai skaitā ir arī 6 mūsu skolas skolēnu darbi (audeklu gleznojumi un fotogrāfijas) no 10.a un 10.b klasēm:
Dmitrijs Ļeonovs (10.b.); Uļjana Žukova (10.a); Kira Šarija (10.a); Timurs Mamedovs (10.a); Ksenija Gorelova (10.a).

Paldies skolēniem par ieguldīto darbu vizuālās mākslas stundās!

You may also like...